zawody - XXVIII Wędkarski Turniej Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Krosna - wyniki zawodów

Komunikaty | 2021-06-02 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie wspólnie z udziałem Koła PZW Krosno Miasto oraz Koła PZW Balaton organizuje dnia 1 czerwca 2021 r. Spławikowe Zawody Wędkarskie dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą "XXVIII Wędkarski Turniej Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Krosna".

Zawody odbędą się na łowisku "BALATON" w Turaszówce przy ul. Jasnej 26a.

W zawodach mogą uczestniczyć 3-osobowe drużyny szkół podstawowych , które do dnia  31 maja  2021 r. włącznie zgłoszą swój udział pisemnie lub telefonicznie na adres Okręgu (tel. 43-655-68).

Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zbiórka drużyn biorących udział w zawodach w dniu 1 czerwca 2021 r. wraz z opiekunem przy siedzibie Zarządu Okręgu o godzinie 9:00

Przewidziane są nagrody indywidualne i drużynowe. Ponadto organizator zapewnia kiełbaski i napoje.

W załączeniu wyniki