Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

ZEBRANIE !

ZAWIADOMIENIE

ZARZĄD KOŁA P.Z.W. „ PSTRĄG ‘' Z SIEDZIBĄ W RZEPEDZI ZAWIADAMIA WSZYSTKICH CZŁONKÓW I UCZESTNIKÓW, ŻE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 24.02.2013r. GODZ  10 00 W PIERWSZYM TERMINIE LUB 10 30  W DRUGIM TERMINIE. ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ W RZEPEDZKIM OŚRODKU KULTURY. OBECNOŚĆ CZŁONKÓW JEST OBOWIĄZKOWA.                                                                              ZARZĄD KOŁA

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • cerata Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  Przed chwilą ktoś do mnie zadzwonił, " TO KOŁO UMIERA" I to jest chyba prawda.

 • cerata Data dodania: 8 lat temu Oceń: 2 + / -

  Panowie co się dzieje w tym kole? Tyle czasu po zebraniu i nic nie wiemy. Nie wiemy czy jest nowy zarząd,a jeżeli jest,to kto w nim figuruje? Czy zaszły zmiany w regulaminie łowiska"Luktyk" Kto i kiedy przyjmuje składki na 2013 r. Itd.itd. I kto zajmuje się tą stroną,czy nie ma tam sekretarza?

 • kucharski grzegorz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 2 + / -

  sodom

  panie cerata ja osobiście bym zarybiał tylko karpiem i amurem a nie karmił wydry pstrągami a szczególnie tymi co im się cos w głowe stało pozdrawiam cerate tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • cerata Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Witam,mam taką, propozycję,a raczej pytanie?
  Jakim gatunkiem ryby ,chciałbyś,by było, zarybiane nasze łowisko? ;karpiem,amurem,linem,karasiem,szczupakiem,itd,itd. Myślę że jak większość z nas , wybierze jakiś, dany gatunek,to Zarząd przychyli się do ogółu i będzie nim zarybiał. A może ktoś ma inny pomysł? Zapraszam wszystkich członków,naszego" Koła Pstrąg" do szerokiej dyskusji, na naszej stronie.Pozdrawiam.

 • cerata Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Witam wszystkich kolegów koła"PSTRĄG" Rzepedż. Tych co czytają ze zrozumieniem,komentarzy na tej stronie i tych, co nie czytają,tylko twierdzą że czytali,a i tak nie wiedzą o co chodzi.Panowie nie bójcie,się,ta strona jest po to,żeby dyskutować,wymieniać poglądy,proponować jakieś zmiany,komentować,itd,itd...A co do zebrania w niedzielę,to nie stety,sprawa się rypła,pan P.który zapomniał w jakich czasach żyjemy,musi, sobie sam kupić kasetkę,a pan Sz.który szukał pieniędzy w Warszawie,może powinien szukać ich właśnie w tej kasetce? Koledzy, jedno jest pewne,w tym sezonie trzeba się zabrać ostro do roboty!!! p.s.Odwiedzajcie częściej tą stronę i piszcie,dyskutujcie,w przyszłości da to jakieś wyniki organizacyjne i nie tylko. Połamania kijów w sezonie 2013.

 • cerata Data dodania: 9 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • cerata Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Koledzy wędkarze,to zebranie jest bardzo ważne!!! Proszę wszystkich o przybycie,gdyż to spotkanie ma na celu, wyłonić nowy zarząd naszego koła. Jeżeli to"olejemy"to w przyszłości,możemy pożegnać się z naszymi stawami. P.S. Jest bardzo wielu ,ludzi z "kasą",którzy,mają chrapkę na nasze,łowiska.Pozdrawiam i jeszcze raz proszę, wszystkich,o przybycie.W przeciwnym razie,będziemy płacić,prywaciarzowi.