Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

GPO SPŁAWIK - Ujazd I - 5.05.2013. wyniki

Pierwsze zawody z cyklu GPO spławikowego odbyły się na stawach w Ujeździe. Udział wzięło 16 zawodników, złowiliśmy ponad 41 kg ryb - głównie płoci. Swoje kategorie wygrali:
Adam Krynicki - seniorzy
Anna Rączka - kobiety
Nawrocki Dominik - juniorzy
Pełne wyniki w załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Nawrocki Ariusz Data dodania: 8 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • rączka janusz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  januszr

  Trudno każdemu osobiście przy jego samochodzie ogłaszać wyniki, kto chciał to słyszał jak były czytane. Jeżeli nie słyszał to zawsze można podejść i samemu sprawdzić, nie jest to tajne. Chyba, że niektórym ze startujących trzeba wyniki podawać osobiście na tacy.
  Co do dyplomów, medali itp.- kiedyś jak miałem możliwości robiłem dyplomy z tłem zawodnika dla którego były przeznaczone, wręczane były na kolejnych zawodach botrudno przewidzieć kto wygra i czyje zdjęcie wstawić. Niestety możliwości się skończyły.
  Nagrody (puchary) za cykl GPO po zakończeniu sezonu wręczane są uroczyście na zebraniu w siedzibie okręgu i można się chwalić zdobytym trofeum, zwykle jest to w lutym lub w marcu następnego roku (ogłoszenia o zebraniu są na stronie okręgu w odpowiednim czasie).
  Jeżeli chodzi o sponsoring to zawsze jest mile widziany, zazwyczaj nagrody fundują sponsorzy.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów - aby już nigdy nie było kłopotów w szukaniu wiadomości na stronie Okręgu oraz odwagi do sprawdzenia wyników po zakończeniu zawodów. Łatwiej jest to zrobić niż narażać sie na docinki i uszczypliwości ze strony innych zawodników (miałem kilka telefonów z zapytaniem, kto to taki, że nie umie sobie poradzić z prostymi sprawami oraz sprawdzeniem czy odszukaniem konkretnych wiadomości).
  Jeszcze raz pozdrawiam.

 • Nawrocki Ariusz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  ariuszn

  Przy okazji następnych zawodów dajcie mi znać ufunduję dyplomy. To wstyd by na zawodach z cyklu GPO po zawodach nie było żadnych oficjalnych wyników i rozdania dyplomów. Już pomijam seniorów bo dla tych to kolejny papier do palenia w piecu ale dla młodzieży ten kawałek papieru za kilka zł. ewentualnie medal to coś czym mogą się pochwalić nie tylko przed kolegami ale i pokazać w swojej szkole - WSTYD PANOWIE, a właściwie wstyd Panie WOJCIECHU SZEPIENIEC bo to Panu pewnie podlega Wędkarski Klub Sportowy.